Не пішло. Samsung закриває одну з фабрик в Китаї

13 грудня 2018, 17:13

Samsung закриває завод з виробництва мобільних телефонів в Тяньцзіні, оскільки частка компанії на китайському ринку різко падає.

При цьому виробничі витрати корейського гіганта ростуть, повідомляє китайське видання South China Morning Post.

Завод, відомий як Tianjin Samsung Electronics Telecommunication, був одним з двох підприємств з виробництва мобільних телефонів, з якими компанія працює в материковому Китаї. Інший перебуває в Хуейчжоу, провінція Гуандун.

Відео дня

Корейський технологічний гігант підтвердив закриття в середу після того, як регіональні китайські ЗМІ повідомили, що працівники заводу розповіли в соціальних мережах, що отримали усне повідомлення про те, що їх робота припиниться 31 грудня 2018 року. За даними компанії, в минулому місяці на об'єкті TSTC було зайнято 2600 чоловік.

"В рамках постійних зусиль по підвищенню ефективності наших виробничих потужностей Samsung Electronics прийшла до важкого рішення припинити діяльність Тяньцзіньської компанії Samsung Electronics Telecommunication (TSTC). Ми прагнемо надати справедливий і розумний компенсаційний пакет", - йдеться в повідомленні Samsung.

Компанія Samsung займала 1 місце в Китаї з 20 відсотками ринку в 2013 році, але впала до менш 1 відсотка в цьому році, оскільки зіткнулася з гострою конкуренцією з боку китайських виробників, включаючи Huawei Technologies, Xiaomi і навіть невеликих брендів, таких як OnePlus.

П'ять років тому корейський бренд вважався лідером в області технологій і дизайну серед молодих китайців, але за останні два роки жодна модель Samsung не потрапила в список 10 найбільш продаваних телефонів Китаю. Технічний гігант, однак, підкреслив важливість китайського ринку навіть після рішення закрити завод в Тяньцзіні.

"Китай залишається важливим ринком для Samsung, і ми активно беремо участь в економічній політиці Китаю, сприяючи зростанню виробництва компонентів. Ми будемо продовжувати надавати чудові продукти і послуги для споживачів в Китаї", - йдеться в заяві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X