Чесні і швидкі. АНБ США видаляє записи розмов, отриманих незаконно в 2015 році

2 липня 2018, 15:25

Представники агентства національної безпеки США заявляють, що в травні агентство почало  видаляти "записи про деталі дзвінків" після того, як з'ясувалося, що в них є дані, які АНБ не мало права використовувати.

На думку журналістів, кількість записів оцінюється в "сотні мільйонів", пише The Verge.

Агентство повідомляє, що записи відносяться до 2015 року, і що співробітники почали видаляти записи 23 травня, після того, як в записах виявили додаткові дані, використання яких не було дозволено: дані викликів і повідомлення від людей, які ніколи не були пов'язані з підозрюваними.

Відео дня

Агентство заявляє, що було "неможливо визначити і ізолювати правильно підготовлені дані", і було вирішено знищити записи.

Генеральний радник АНБ Гленн С. Герстелл сказав The New York Times, що проблема пов'язана з "однією або декількома" неназваними телекомунікаційними компаніями, які надали занадто багато інформації через "декілька складних технічних збоїв".

АНБ було уповноважене збирати телефонні і текстові записи від телекомунікаційних компаній відповідно до Акту Патріота 2001 року, щоб спробувати знайти підозрюваних в тероризмі. Але, незважаючи на положення, які обмежували доступ до цієї інформації, агентство зібрало понад 151 мільйона записів в 2016 році і 534 мільйони записів в 2017 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X