Цегла на нозі. Кросівки Nike зламалися через оновлення прошивки

22 лютого 2019, 15:05

Футуристичні кросівки Nike Adapt BB начинені електронікою, яка через помилки в програмі не може встановити з'єднання зі смартфоном.

Цікаво, що проблема стосується тільки одного кросівка, пише Fudzilla.

Кросівки Nike Adapt BB вартістю $ 350 - це новинка, яка може самостійно шнуруватися, а всі їхні функції можна контролювати з екрану смартфона. Кросівки поставляються з додатком Nike Adapt для Android і iOS. Додаток сполучається з взуттям і дозволяє вам регулювати натяг шнурків, налаштовувати освітлення і бачити, скільки часу роботи батареї залишилося.

Відео дня

Однак, після оновлення Android-додаток Nike не працює, і користувачі Android повідомляють, що їх нові кросівки не з'єднуються з додатком належним чином.

Деякі клієнти повідомляють про збої оновлення прошивки для кросівок, через що вони взагалі не можуть з'єднатися з додатком. У деяких користувачів вийшло вирішити проблему повним перезавантаженням.

"Мій лівий черевик навіть не перезавантажився", - журиться один власник в обговоренні програми. При цьому ручна шнурівка цього взуття не передбачена. Тобто, парою Nike Adapt BB користуватися вже не можна.

"Ми спостерігаємо проблеми з підключенням у деякої кількості користувачів, які залежать від специфічних налаштувань Nike Adapt BB, і активно працюємо над вирішенням. Якщо покупці стикаються з чимось подібним, ми будемо раді, якщо вони звернуться в підтримку", - прокоментували проблему представники Nike.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X