Це не те, що ти думаєш. Творець Twitter пообіцяв нову функцію сервісу

15 лютого 2019, 13:06

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі каже, що користувачі можуть незабаром отримати можливість "роз'яснювати" свої старі твіти.

Дорсі сказав, що компанія розглядає інструмент для людей, яким потрібно пояснити або розширити їх старі записи, повідомляє Gizmodo .

Основна ідея, на думку засновника соціальної мережі, полягає в тому, що навіть якщо повідомлення вже поширилося по мережі, уточнення автора буде додано всюди, де з'явиться оригінальний твіт. Тому якщо користувач вважатиме пост неоднозначним або незмістовним, він зможе пояснити те, що мав на увазі.

Відео дня

"Ви просто покажете пояснення, ви зможете ретвітнутb роз'яснення, тому воно завжди несе з собою цей контекст. Це один з підходів. Я не кажу, що ми збираємося запустити це, але це ті питання, які ми збираємося поставити", - пояснив Дорсі.

Одним з можливих застосувань цієї передбачуваної, але не обов'язково гарантовано] функції будуть новини. Це може бути корисно, наприклад, в ситуації, коли новинний привід змінюється або розвивається. Але також, за словами Дорсі, це стане в нагоді для старих твітів, які виглядають "не дуже добре".

Генеральний директор Twitter також згадав ситуації, коли старі твіти можуть вплинути на кар'єру людей. Наприклад, в липні 2018 року The Walt Disney Studios розірвала контракт з режисером фільму "Вартові Галактики" Джеймсом Ганном. Причиною тому були пости в Twitter.

Схоже, що цей гіпотетичний інструмент може стати потенційною альтернативою функції редагування в додатку. Технічно користувачі вже можуть додавати пояснення до твітів через цитування та треди, але єдиний спосіб дійсно зупинити поширення твіту в даний час - це взагалі видалити його.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X