Будьте уважні. Оновлення Windows 10 вбиває папку "Мої документи"

8 жовтня 2018, 10:25

Операційна система Windows почала видаляти деякі файли з комп'ютерів під час оновлення, реліз якого для всіх користувачів запланований на жовтень.

Тестери оновлення повідомили, що файли зникають з папки "Мої документи" в процесі оновлення до Windows 10 (1809), пише GSMArena.

Кілька днів тому Microsoft провела презентацію своїх гаджетів і програм, в тому числі - шостого основного оновлення Windows 10. Однак незабаром після презентації розсилку оновлення Windows для всіх користувачів перенесли на кілька днів. Виявилося, що це пов'язано з проблемою видалення файлів.

Відео дня

"Ми призупинили розгортання оновлення Windows 10 жовтня 2018 року (версія 1809) для всіх користувачів, оскільки ми вивчаємо окремі звіти про те, що користувачі втрачають деякі файли після оновлення. Якщо ви вручну завантажили інсталяційний носій Windows 10 від жовтня 2018 року, не встановлюйте його", - йдеться в повідомленні Microsoft.

Проблема може бути пов'язана зі збоєм в роботі однієї з нових функцій клієнта OneDrive, яка має проводити автоматичне копіювання даних. При цьому деякі користувачі в коментарях порадили спробувати відновити видалені файли, відкривши папку windows.old, розташовану на системному диску.

"Навіть якщо ймовірність втрати даних досить мала, немає жодної реальної можливості уникнути ризику. Крім того, з призначеної для користувача базою Microsoft навіть частка в 0,1% являє тисячі потенційно уразливих машин", - підкреслює GSMArena.

Цікаво, що невеликий відсоток користувачів зіткнувся з іншою проблемою. У цих людей браузер Microsoft Edge і інші додатки з магазину Windows не можуть підключитися до інтернету.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X