Боротьба з Xiaomi. Samsung виведе на ринок три недорогих смартфона

14 січня 2019, 09:59

Компанія Samsung випустить нову недорогу серію Galaxy M, причому спочатку смартфони з'являться в Індії.

Три пристрої нової серії будуть доступні через офіційний сайт і магазин Amazon India в кінці січня, пише TechCrunch

Асім Варсі, старший віце-президент Samsung з виробництва смартфонів в Індії, повідомив, що новинки покликані допомогти компанії подвоїти онлайн-продажу.

Відео дня

Samsung в даний час намагається відновити своє лідерство в Індії, другому за величиною ринку смартфонів в світі після Китаю, після того, як поступився першістю Xiaomi в кінці 2017 року.

Бюджетна серія Xiaomi Redmi дала китайської компанії перевага, оскільки у Samsung не вистачало конкурентів в тій же ціновій категорії, але аналітики відзначали, що корейський гігант електроніки зберігає перевагу в області досліджень і розробок. У минулому році Samsung скористався цими перевагами, відкривши найбільший в світі завод мобільних телефонів в Ноїда, недалеко від Нью-Делі.

Джерела уточнюють, що в цьому місяці відбудеться анонс смартфонів Samsung Galaxy M10 і M20, а Galaxy M30 представлять пізніше. Для презентації Samsung Galaxy M10 і M20 компанія Samsung проведе спеціальний захід в Індії. Проте, пізніше Смартфони Galaxy M будуть доступні і на європейському ринку.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Samsung представить свій новий флагман, модель Galaxy S10, 20 лютого, напередодні щорічного заходу Mobile World Congress в Барселоні . Новинку представлять в трьох варіантах: 5,8-дюймовий S10 Lite, стандартний S10 розміром 6,1 дюйма і S10 Plus на 6,4 дюйма.

Показати ще новини
Радіо НВ
X