Більше ядер. Корпорація Intel представила нові процесори Coffee Lake

25 вересня 2017, 15:32
Intel презентувала нове сімейство процесорів для настільних ПК із збільшеною кількістю ядер

За запевненням компанії, нові процесори працюють на 25% швидше чіпів попереднього покоління, відзначається в офіційному блозі Intel.

Офіційно були представлені шість моделей CPU, до яких відносяться моделі i3 з чотирма ядрами, i5 з шістьма ядрами і i7 з шістьма ядрами і HyperThreading, тобто подвоєним в порівнянні з числом ядер кількістю потоків. Моделі серії Coffee Lake є першими процесорами Intel, які випускаються з використанням третього покоління 14-нм техпроцесу.

Відео дня

Відзначається, що 6/12-ядерний i7, шестиядерний i5, а також чотирьохядерний i3 "ідеально підходять для геймерів, творців контенту і оверклокерів". Крім того, істотна різниця в продуктивності повинна спостерігатися в програмах для відеомонтажу.

Специфікації нових CPU. Фото: newsroom.intel.com
Специфікації нових CPU. Фото: newsroom.intel.com Фото:

За заявою виробника, нові настільні процесори Core восьмого покоління забезпечують приріст кадрової частоти в іграх до 25% в порівнянні з їх попередниками сьомого покоління. Крім того, Intel називає топовий Core i7-8700K "кращим з коли-небудь випущених ним ігрових процесорів".

Раніше компанія Intel офіційно оголосила, що співпрацювала з автомобільним проектом Google ще з 2009 року. Intel поставляв дл цього проекту апаратні рішення і технології.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X