Білі хакери отримали від Приватбанку понад 0,5 млн гривень

15 березня 2018, 14:58

Найбільша українська банківська установа скористалася послугами кіберспеціалістів, які вміють "ламати" комп’ютерні системи, щоби виявити свої слабкі місця.

Приватбанк у 2017 році виплатив 512 тис. гривень винагороди "білим хакерам", які допомогли йому виявити вразливості в кібербезпеці. Про це повідомила прес-служба банку.

Минулого року грошову премію від Приватбанку заслужили 127 комп’ютерних фахівців, які посприяли усуненню потенційних "дірок" в електронних системах компанії. Щоби полегшити взаємодію з "білими хакерами", банк у березні 2018 року відкрив спеціальний сайт.

Відео дня

"Минулого року більшість сигналів наших багхантерів стосувалися не банківських комплексів, а маркетплейсу "ПриватМаркет", - заявив керівник напрямку інформаційної безпеки Приватбанку В’ячеслав Нехороших. Серед них виявилося слабке місце у процесі оформлення покупки – продавці товарів могли підмінити ціну, тим самим обдуривши покупця. Також було усунуто вразливості з несанкціонованого редагування сторінки магазину-продавця. А от слабкі місця в найпопулярніших банківських сервісах - таких, як Приват24 - знайти баги все важче та важче, наголосив Нехороших.

Згідно з повідомленням прес-служби, Приватбанк у 2012 році став першою у світі банківською установою, яка почала виплачувати винагороду (до $1 тис.) за пошук вразливостей у своїх інтернет-системах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X