Без цензури. Ілон Маск запевняє, що ніхто не вичитує його Twitter

10 грудня 2018, 12:32

Засновник Tesla спростував повідомлення про те, що його записи в блозі перед публікацією перевіряє Комісія з цінних паперів і бірж.

За словами Маска, ніхто не читає його твіти до того, як він "натисне кнопку відправити", пише The Verge.

Проблеми у Маска почалися в серпні цього року, коли генеральний директор Tesla оголосив в Твіттері, що він хотів зробити свою компанію з виробництва електромобілів приватною і що він "отримав фінансування" із суверенного фонду добробуту Саудівської Аравії.

Відео дня

Оголошення викликало різке зростання курсу акцій Tesla. Коли стало ясно, що Маск не уклав угоду, комісія SEC прискорила розслідування і швидко подала позов про шахрайство з цінними паперами проти Маска через твіти.

Два дні потому Маск досяг угоди з агентством, яке вимагало від нього сплати штрафу в розмірі 20 мільйонів доларів, відставки з посади голови Tesla, призначення двох нових незалежних директорів у раду директорів і встановлення контролю за його публічними повідомленнями про компанію, включно з його твітами.

"Я не поважаю ні саму комісію SEC, ні її рішення. Я однозначно проти цього. Але оскільки поважаю судову систему США - підкоряюся рішенням суду", - сказав Маск в інтерв'ю.

Як заявив сам Ілон - "Перша поправка все ж гарантує мені свободу слова".

Водночас в заяві, опублікованій незабаром після інтерв'ю Маска, представник Tesla заявив, що компанія може "підтвердити дотримання угоди. Це включає в себе наявність політики (яка технічно повинна бути введена в дію до 28 грудня), яка вимагає попереднього схвалення будь-яких повідомлень, які можуть містити істотну інформацію ".

Таким чином, є ймовірність, що твіти Маска все ж читають перед публікацією.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X