"Без правильних людей не буде інвестицій". Засновник Ciklum Торбен Мейгард про те, як зробити Україну раєм для стартапів

20 грудня 2017, 07:02
Секрет успіху української IT-індустрії на міжнародній арені дуже простий. Потрібно, щоб якомога більше іноземних інвесторів приїжджало до нас і переконалося, що з українцями можна і вигідно мати справу

Датчанин за походженням Торбен Мейгард в 2001 році заснував компанію Ciklum, яка входить в число найбільших IT-підприємств України.

В інтерв'ю НВ він розповів про те, як за майже два десятиліття змінилася вітчизняна індустрія високих технологій. А також поділився своїми міркуваннями про те, що потрібно зробити для того, щоб IT-індустрія стала локомотивом для розвитку всієї вітчизняної економіки.

Відео дня

- Як залучити інвестиції в Україну? І як зробити так, щоб програмісти не виїжджали?

- Щоб прийшли інвестиції, спочатку потрібно зробити так, щоб було у що вкладати гроші. Щоб в Україну прийшла компанія Walt Disney і відкрила студію на тисячу працівників, потрібна ця тисяча фахівців, які б відповідали вимогам роботодавця.

Без правильних людей не буде ніяких інвестицій. В Ciklum ми навчаємо людей, починаючи з базового рівня і точно так само роблять інші великі IT-компанії.

- Вивчайте ще зі школи або все ж з інституту?

- В основному це вже молоді фахівці. Вони навчаються на семінарах, разом з менторами зі своїх проектів. Проходять таке внутрішнє навчання. Крім цього, я ще стартував ініціативу, яка називається Фонд BrainBasket. Завдання цієї ініціативи — сприяти розвитку IT освіти. Допомагати українцям орієнтуватися в світі технологій, роблячи перший крок в напрямку вивчення IT-професії, розвитку освітнього ринку в IТ-галузі і даючи поштовх освітній екосистемі.

Я був в АТО на передовій. Ми їхали в машині з одним хлопцем з Правого сектора. Він мене запитав: "Торбен, ця комп'ютерна штука, якою ти займаєшся, чи є в цьому гроші?" І я сказав: "Так, хороший програміст заробляє три тисячі". Він каже: "Так, у мене є друзі, які заробляють три тисячі в місяць, це непогано". Я уточнюю: "Іван, ми ж говоримо про долари, правильно?" І в цьому місці я злякався, що ми зараз потрапимо в аварію — настільки емоційна у нього була реакція.

Через два дні він, на моє запрошення, прийшов до нас в офіс зі своїми двома синами. Він прийняв рішення для своєї родини і для своєї майбутньої пенсії — його сини повинні стати програмістами. Вони поговорили з нашими ейчарами, щоб зрозуміти, чому їм потрібно навчитися. Я хочу, щоб у якомога більшої кількості людей була можливість отримати цей досвід.

Я намагаюся робити все від мене залежне, щоб якось просунутися в наданні можливості зробити перші кроки в IT.

Наприклад, минулого року фонд BrainBasket зібрав 420 комп'ютерів від українських компаній, 200 з яких передав Ciklum, і обладнав ними 60 бібліотек в 36 містах України. Вдень у цих хабах навчаються діти, вечорами — дорослі. Наступного року планується навчати додатково ще вчителів інформатики.

- Як дорослі можуть перекваліфікуватися в айтішників? Наведіть, будь ласка, приклад.

Візьмемо гіпотетичного фінансового директора харківської компанії, у якого зарплата за останні чотири роки - коли гривня "упала" по відношенню до долара - не виросла. Можливо, навіть навпаки - зменшилася, тому що його компанія втратила 80% бізнесу, так як в основному експортувала свою продукцію в РФ. Можливо, в такому випадку варто шукати інші варіанти для себе. Адже людина з 15 роками досвіду в фінансах може стати дуже корисним фахівцем в IT-секторі.

Протягом трьох-шести місяців ця людина зможе навчитися достатній кількості знань, щоб отримати роботу в IT. Напевно її стартова зарплата не буде дорівнювати $3 тис., але через один-два роки вона цього досягне.

Тому я вірю в те, що IT в Україні не зупинити, - це рушійна сила країни і величезна сфера, застосування в якій, навчившись, може знайти величезну кількість українців.

- Головне - не заважати, так?

- Так. Кожен українець, навіть той фінансовий директор з Харкова, може взяти своє життя в свої руки і приєднатися до IT-сфери, впливати на своє життя. Було б добре, якби уряд більше зосередився на освіті замість того, щоб фокусуватися тільки на пошуках інвесторів. Дайте будь-що інвестувати, і інвестори прийдуть.

Тому відповідь на питання "Чому українські стартапи йдуть з країни?" проста. Це відбувається тому, що вони "йдуть за клієнтом". Якщо ми хочемо, щоб офіси продажів були в Україні, потрібно зробити так, щоб українці могли купувати ті продукти, які пропонують стартапи.

Якщо ми не хочемо, щоб українські стартапи переносили хедофіси з країни, нам потрібна підтримка держави. Яка повинно повноцінно працювати, а також відповідати нормам інших європейських країн. Але на даний момент багато інвесторів просто не згодні утримувати головні офіси компаній в Україні. У тому числі через корупцію.

Щоб інвестори прийшли, не потрібні нові закони. Треба підтримувати ті ініціативи, які існують зараз. Наприклад, освітня ініціатива Фонду BrainBasket і багато інших існуючих сьогодні здорових ініціатив. Просто потрібна велика залученість уряду в їх підтримку. Допоможіть нам рухатися далі.

- Як Ви оцінюєте рівень освіти в Україні? Наскільки він задовольняє запити IT-галузі?

- В Україні високий рівень математичної освіти. З такою основою стати програмістом можна досить швидко. Але ось взяти на роботу прямо зі шкільної або студентської лави безпосередньо дуже складно - недостатньо прикладних знань і досвіду.

- Як змінилася Україна і IT-галузь з моменту Вашого приїзду в нашу країну?

- Я приїхав сюди у 1998-му. Відтоді в IT-сфері відбулися драматичні зміни.

Коли я заснував компанію Ciklum в кінці 2001 року, програмісти заробляли 20% від того, що вони отримують сьогодні. Тобто рівень зарплат збільшився в п'ять разів. Це питання ринкової ціни.

Дуже багато українців навчилися і стали набагато більш досвідченими. Кваліфікація достатня вже не просто для створення веб-сайтів - вона дозволяє працювати у великих інтегрованих компаніях.

У таких компаніях, як Ciklum, вони навчаються працювати разом в команді. Це означає, що для клієнта їх ціна зростає. Імідж України як джерела кадрів для Європи вже визнаний. Тому зарубіжні замовники можуть спокійно сюди приїжджати. П'ятиразове зростання зарплат було можливим завдяки тому, що підвищилась довіра до України, коли підвищилися компетенції і виріс ринок.

Коли український програміст отримує в місяць $3 тис. — а деякі і по $5 тис./міс. — то вони не купують золоті злитки, не відкривають рахунки в швейцарських банках. Вони ходять в ресторани, знімають офіси — а це робочі місця, податки для держави. Вони купують квартири, які хтось будує, роблять ремонт, дизайн...

Українські програмісти успішно представляють Україну за кордоном. І люди за кордоном розуміють, що українці дуже розумні. Коли група українців приходить до шведського банку і навчає їх Agile-підходу, більшість шведів думають: "Хм, а ми думали, що Україна — це щось десь, де війна. А тепер вони приїжджають і навчають нас! Може, потрібно все ж таки придивитися до України?"

Представники української IT-індустрії мають усі шанси для того, що розвинути екосистему для появи безлічі продуктових IT-компаній. В які зможуть інвестувати іноземці.

- Як можна поліпшити міжнародний імідж України і її IT-індустрії?

- Потрібно, щоб якомога більше іноземців приїжджало до нас. У нас недавно побував інвестор з одного лондонського фонду. Після ряду зустрічей з представниками української IT-галузі він був дуже сильно вражений. І відразу ж погодився співпрацювати з ряду напрямків.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X