Без дзеркалки і ПК. Найкращі програми для створення крутої мобільної фотографії

1 вересня 2018, 18:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У цій статті я зібрав додатки для створення, обробки та друку фотографій з мобільного телефона.

Чи можна зробити на смартфоні фотографію, яку не відрізнити від професійного знімка? Відповідь: можна і потрібно. Встановивши цей софт, ви зможете зробити знімки і якісно їх обробити, а головне, все, що для цього потрібно, вже є у вас у кишені.

Відео дня

Почнемо з камер.

Camera FV-5

Стандартні камери смартфонів знімають непогано, але якщо ви хочете отримати цікавіший результат, то вам потрібно встановити додаток, за допомогою якого можна вручну налаштовувати витримку, ISO, баланс білого, і компенсацію експозиції (величину діафрагми в мобільних телефонах змінити неможливо).

Для Android одне з найкращих рішень – це Camera FV-5. У ньому зручний інтерфейс, зручний доступ до налаштувань і можливість зйомки в RAW.

Для iOS, як альтернативу стандартній камері, можна використовувати ProCam 5.

Snapseed

Мабуть, найбільш багатофункціональний і всеохопний додаток для оброблення фотографій. У ньому є десятки інструментів, зокрма для корекції експозиції, кольору, дефектів, історія змін, пензля, маски, експорт у популярні соцмережі і це зовсім не всі його можливості.

Snapseed працює з RAW.

VSCO

Додаток для швидкого оброблення фотографій з купою фільтрів і налаштувань, якщо зовсім мало часу.

Prisma

Додаток, який за допомогою штучного інтелекту перетворить фотографію на картину, намальовану одним із сотні стилів. До того ж він не накладає фільтр зверху, а сам створює нове зображення. У поєднанні з попередніми двома додатками ефект може бути приголомшливим.

Collage Maker Pic Grid

Зробіть листівку або колаж з кількох фото за допомогою Collage Maker Pic Grid. У ньому є кілька десятків варіацій розташування фотографій. Напишіть текст, виберіть товщину, форму рамок, і колаж готовий.

Image Size

Етап, до якого не всі приходять. Кадруйте фото до потрібного розміру і надішліть його в друк: 9х13 або формат карток Polaroid з білим відступом для підпису. Тримати в руках власноруч зроблений знімок або листівку вдвічі приємніше.

Читайте також:

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X