Після заборони порнографії аудиторія соцмережі Tumblr скоротилася втричі

15 березня 2019, 10:29

Соціальна мережа Tumblr перенесла різке падіння трафіку після введення заборони на контент для дорослих в кінці минулого року.

Заборону ввели 17 грудня 2018 року, після скарг з боку Apple, пише Mashable.

У листопаді 2018 року, IOS додаток Tumblr було видалено з Apple App Store, тому що сайт знайшов дитячу порнографію на платформі. Замість того, щоб розправлятися саме з сексуальною експлуатацією неповнолітніх, Tumblr повністю заборонила всі види порнографії та сексуального контенту.

Відео дня

Але подібні матеріали були свого роду "життєвою силою" спільнот Tumblr, і коли їх видалили з сайту, багато користувачів покинули його. Трафік знизився з 521 млн щомісячних переглядів сторінок в грудні до 437 млн в січні. До кінця лютого Tumblr отримав тільки 369 млн переглядів сторінок. Це на 151 млн менше переглядів сторінок, тобто на 29 відсотків.

Google Trends також показує стійке зниження інтересу до Tumblr - найпопулярнішим за останні 90 днів сайт був в день заборони на майданчику порнографічного контенту. Alexa повідомляє, що глобальний рейтинг Tumblr впав на два місця за останні три місяці, з 66 до 68.

З моменту заснування в 2007 році Tumblr практично не блокувала контент для дорослих, але задумалася про це в 2017 році після переходу під контроль структур Verizon.

У дослідженні, проведеному в січні 2017 року, в якому взяли участь 130 мільйонів користувачів, дослідники з Bell Labs і двох італійських університетів прийшли до висновку, що близько чверті користувачів Tumblr були там для споживання контенту для дорослих.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X