Атака клонів. Швейцарські годинникарі звинуватили Samsung в копіюванні циферблатів

1 березня 2019, 10:55

Компанія Swatch подала в суд на Samsung за використання в розумних годинниках "клонованих" циферблатів.

Сума позову до виробника гаджетів становить $ 100 млн, пише The Verge .

На думку Swatch, розробники скопіювали свої файли зображення розумних годинників c циферблатів швейцарського годинного виробника. Скарга компанії заповнена зображеннями годинників, які виглядають дуже схоже на циферблати, які можна купити для Samsung Gear Sport, Gear S3 Classic і Frontier.

Відео дня

Swatch стверджує, що понад 30 циферблатів Samsung були "ідентичні або майже ідентичні" вже наявним товарним знакам. Скарга звинувачує Samsung в недобросовісній діловій практиці і в тому, що скопійовані проекти можуть ввести в оману клієнтів, які можуть припустити, що Samsung і Swatch уклали угоду.

Ці циферблати Samsung, доступні для завантаження в магазині Galaxy Apps, розроблені сторонніми розробниками, хоча Samsung стверджує, що частина доходів як і раніше залишається у Samsung. Представники Swatch відзначили, що один з них, Jaquet Droz Tropical Bird Repeater, був унікальним у своєму роді, призначеним для колекціонерів, і коштував близько $ 650 000.

Swatch стверджує в своїй скарзі, що компанія звернулася безпосередньо до Samsung в кінці грудня, поділившись списком годинників, які виглядали підозріло схожими. Компанія Samsung нібито прибрала циферблати, але не пішла так далеко, як того хотів Swatch - Samsung не визнала, що скопіювала циферблати, а інженери компанії не зайнялися пошуком інших клонів в Galaxy Apps.

І навіть після того, як в Samsung відреагували, Swatch каже, що в магазині Galaxy Apps з'явилися в продажу нові циферблати, які як і раніше копіюють кольори і стиль Swatch. Пізніше в Samsung в листі від 15 лютого підтвердили, що видалили деякі циферблати, але не всі.

"З огляду на неадекватну відповідь Samsung розумно зробити висновок, що Відповідачі продовжуватимуть порушувати Товарні знаки і тим самим завдавати подальші збитки і шкоду компаніям Swatch Group", - пише Swatch. Юристи компанії закликають до судового розгляду в Нью-Йорку, вимагаючи $ 100 млн як компенсацію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X