Apple знизить ціни на MacBook, Mazda воскресила легендарний двигун. Новини високих технологій 5 березня

5 березня 2018, 21:30

Найцікавішими подіями сьогоднішнього дня стали повідомлення від виробників смартфонів і автомобілів, а також від найбільших тоталітарних держав світу.

1Атракціон небаченої щедрості від Apple

Хороша новина для тих, хто мріє про кльові ґаджети від яблучної корпорації, але не хоче йти грабувати банки чи продавати органи, щоби їх придбати. На ринку з’явилася чутка, що в другій чверті цього року Apple випустить MacBook Air "за значно нижчою ціною". За останню новинку у цій категорії – MacBook Air у мінімальній комплектації на 128 гігабайт – прихильникам бренду доводилося платити по $999.

Відео дня

2Смартфон без декольте від Xiaomi

Крупний – за кількістю проданих штук – китайський виробник смартфонів розпочав роботу над справжнім безрамковим ґаджетом. У мас-медіа потрапила інформація, що у майбутнього телефону Xiaomi Mi Mix 2S співвідношення площі екрану до передньої панелі буде майже 100%. В Apple уже, мабуть, почали кусати лікті.

3Китай "репресував" букву та книжку

Ще одна новина з Піднебесної, але вже не така оптимістична, як попередня. Сі Цзіньпіню не дають спокою лаври його білоруського колеги – президента Олександра Лукашенка. Китайський лідер змінив під себе конституцію і тепер зможе без зайвих докорів сумління залишитися на посту керівника Китаю пожиттєво.

Великий фаєрвол був готовий до хвилі незадоволення – ну а раптом?! – онлайн-користувачів, забанивши, серед іншого, букву N і твір Джорджа Оруела Колгосп тварин. Якщо з книжкою відомого англійського письменника все більш-менш зрозуміло, то з буквою не все так просто. Китайська цензура захотіла знизити у всесвітній мережі популярність виразу "N термінів на посаді".

4Самураї не здаються! Mazda воскресила легендарний двигун

Японський автовиробник у властивій цій острівній державі манері пішов своїм шляхом і заявив про повернення до ідеї роторного двигуна. Його буде встановлено у першому електромобілі Mazda.

Японці явно щось знають і ера вуглеводів для них ще не закінчилася. Роторний агрегат працюватиме як генератор – це дозволить збільшити запас ходу нового гібриду Mazda.

5"Нам, татарам!" РФ обійдеться без всесвітньої мережі

Москва може безболісно пережити не тільки те, що Україна обходиться без її газу. Їй по цимбалах навіть відключення від глобального інтернету. Один високопоставлений чиновник Російської Федерації почав готувати (чи зомбувати?) своїх співвітчизників до можливих невеличких труднощів у майбутньому.

Радник президента РФ з розвитку інтернету Герман Клименко запевнив, що вже "працює російський сегмент мережі інтернету, який створено за указом президента спеціально для чиновників. Всі держустанови і чиновники перебувають за великим "китайським файерволом". Мовляв, і нічого страшного – живемо…

6

Чеський автовиробник подражнив новиною про концепт, який зможе використовувати аж три види енергії – газ, бензин і електрику. Ще трішки залишилося до сонячної енергії, водню та ядерного реактора. А в далекій перспективі – переміщення у просторі зі швидкістю світла лише за допомогою сили думки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X