Apple закрила діру в безпеці iPhone

19 липня 2018, 09:56

Компанія Apple випустила оновлення iOS 12 beta 4 для авторизованих розробників, яке вимагає, щоб пристрій було розблоковано перед підключенням USB-аксесуарів.

Це ускладнює спецслужбам доступ до даних на смартфонах підозрюваних, пише Apple Insider.

Зміни в останній бета-версії iOS 12 грунтуються на режимі USB Restricted, який відключає порт Lightning пристроїв iOS через одну годину після його розблокування. Порт Lightning все ще можна використовувати для зарядки, але ніякі аксесуари не зможуть функціонувати до розблокування.

Відео дня

У четвертій бета-версії iOS-12 у розробника вимагають код доступу в будь-який час, коли підключений комп'ютер або USB-аксесуар. Тобто тепер у злочинців або влади немає навіть години на злом пристрою.

Режим обмеженого доступу через USB недавно запущений з iOS 11.4.1 як спосіб більш повного захисту даних на пристроях iOS. Apple дала зрозуміти, що вони не створюють цей захід безпеки виключно для того, щоб зробити життя правоохоронних органів складнішим, оскільки будь-яка діра безпеки, яка використовується правоохоронними органами, може бути так само легко використана злочинцем.

Варто нагадати, що впровадження цієї функції було викликано зломами iPhone силовими структурами США. Поліцейські використовували пристрій GrayKey, що дозволяє розкрити будь-який iPhone незалежно від версії операційної системи.

Як зазначено в розслідуванні Motherboard, у розробці GreyKey взяв участь колишній інженер Apple. Апарат для злому є коробкою 10х10 см з двома Lightning кабелями. Вартість GreyKey залежить від версії: $15000 просять за пристрій, який вимагає підключення до інтернету і може розблокувати до 300 iPhone, і $30000 коштує модель, яка працює офлайн з необмеженою кількістю зломів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X