Apple заборонила публікувати додатки для майнингу в своєму магазині

12 червня 2018, 11:45

Компанія Apple поширила оновлені правила публікації додатків в App Store, які забороняють запуск фонових процесів майнингу.

Зміни торкнулися гаманців, бірж, платформ для ICO і додатків для майнингу, пише Apple Insider.

У розділі "Сумісність апаратного забезпечення" Apple тепер заявляє, що "додатки, в тому числі будь-які сторонні рекламні оголошення, які відображаються в них, не можуть запускати незв'язані фонові процеси, такі, як криптовалютний пошук".

Відео дня

Тепер розробники не зможуть завантажувати в App Store додатки, які пропонують цифрову валюту як винагороду за виконання завдань, наприклад, за розміщення публікацій в соцмережах.

Компанія також посилила правила публікації додатків-криптогаманців, платформ для проведення та просування ICO, додатків для торгівлі та обміну цифрових валют, а також додатків для хмарного майнингу.

Додатки такого роду можуть офіційно публікуватися в AppStore тільки банками, фінансовими компаніями, фірмами з торгівлі цінними паперами або іншими фінансовими установами або блокчейн-проектами, які мають офіційний дозвіл влади на ведення криптовалютної діяльності.

"Зберігати криптовалюти можна в додатках-гаманцях від розробників, зареєстрованих як організації. А здійснювати транзакції і криптовалютні перекази на біржах можна в офіційних програмах самих бірж", - вказує Apple.

У 2013 і 2014 роках Apple видалила Coinbase і інші додатки, пов'язані з криптографією, з App Store, посилаючись на неназване "невирішене питання". Однак, пізніше додатки повернулися, і Coinbase деякий час в 2017 році був додатком №1 в App Store.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X