Стали в нагоді. Apple Watch допомогли поліції швидко розкрити викрадення

25 січня 2021, 11:16

Поліція міста Сельма, штат Техас, вважає, що Apple Watch допомогли їм знайти викрадену жінку. Правоохоронці змогли використовувати стільниковий пінг, щоб відстежити її.

Поліція змогла легко виявити викрадену, так як вона встигла включити функцію «екстрений виклик» на Apple Watch.

Коли офіцери прибули за викликом, їм вдалося поговорити з дочкою жінки, яка сказала їм, що її мати викрали. Вона сказала, що її мати і якийсь Адальберто Лонгорія сперечалися за межами квартири, коли дівчинка почула крик матері. Вона розповіла поліції, що чула крики з парковки, але не знала, куди її відвезли.

Відео дня

Приблизно через 10−15 хвилин жінка зателефонувала доньці через свій мобільний годинник і сказала, що Лонгорія викрав її і хотів заподіяти їй шкоду. Коли вона розмовляла з мамою, мобільні годинник раптово відключилися.

Офіцери змогли потім використовувати «екстрений пінг стільникового зв’язку» для відстеження жертви. Apple Watch змогли точно показати місцезнаходження жертви, тому, коли приїхала поліція, вони знайшли її в машині на стоянці, а Лонгорія втік.

Жертва повідомила поліції, що вони з Лонгорією билися. Постраждала розповіла, що викрадач нібито був в нетверезому стані.

Додамо, Apple Watch часто приписують порятунку життів, але у пристрою є і інші переваги. Наприклад, функція Apple Watch Emergency SOS також допомагає знаходити зниклих без вести і опинилися в скрутному становищі людей.

Також НВ писав, що в кінці 2018 року розумний годинник Apple Watch 4 зіграв ключову роль в повідомленні служб екстреної допомоги .

Житель Швеції 34-річний Густаво Родрігес готував обід на плиті, але в цей момент він звалився на підлогу з болем в спині. Він майже не міг пересуватися, і був навіть не в змозі вимкнути плиту.

Датчик виявлення падіння в Apple Watch помітив падіння і запропонував зателефонувати до місцевих екстрених дзвінків. Густаво розповідає, що йому вдалося доповзти по підлозі в вітальню, але він не міг встати і дістатися до телефону.

Чоловікові також вдалося зв’язатися за допомогою смарт-годинника з тещею, що живе в сусідній квартирі, щоб вона погасила вогонь на плиті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X