Apple видаляє 25000 додатків з азартними іграми через критику китайських медіа

20 серпня 2018, 10:32

Після звинувачень у бездіяльності, Apple видаляє кілька тисяч нелегальних програм з китайського App Store.

Apple вилучає 25000 нелегальних програм з азартними іграми з App Store в Китаї, передає The Wall Street Journal з посиланням на китайський державний телеканал CCTV.

Причиною стали попередні звинувачення Apple з боку китайської преси, мовляв виробник не стежить за тим, щоб фільтрувати і банити нелегальний контент.

Відео дня

"Компанія Apple сама встановила правила для додатків e своєму онлайн-магазині, але не слідкує за ними, що призвело до поширення фіктивних лотерейних додатків і нелегальних азартних ігор", - повідомив CCTV в неділю.

В Apple не підтвердили скільки саме додатків вони видалили, але зі звинуваченнями погодилися: "Додатки з азартними іграми заборонені у App Store в Китаї. Ми вже прибрали багато додатків і розробників, які намагалися поширювати нелегальні ігрові програми в нашому App Store".

Державні ЗМІ Китаю вважають, що через подібні додатки обмануті люди втрачають багато грошей.

Китайський ринок є одним з найбільших і важливих для Apple. Згідно WSJ, App Store пропонує близько 1,8 млн додатків в Китаї, і якщо Apple дійсно видалить 25000 з них, загальна кількість скоротиться на 1,4%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X