Apple розповіла, як iPhone допоможе вижити після апокаліпсису

23 січня 2019, 10:44

У новому бюлетені некомерційної екологічної організації CDP Apple розповіла про використання її гаджетів під час катастроф.

"Коли на Землі залишаться тільки натовпи мародерів, ми будемо знати, що Apple все одно вдалося знайти нові способи отримання прибутку від iPhone", - пишуть журналісти Mashable.

Відео дня

Група CDP попросила більше 7000 компаній поділитися ризиками і можливостями, пов'язаними зі зміною клімату. І виявляється, що гроші можна заробити навіть в світі, спустошеному посухою та штормами.

Apple зазначає, що "в міру того, як люди починають частіше стикатися з суворими погодними явищами, ми очікуємо все більшу потребу в упевненості в особистій безпеці і благополуччі близьких".

Люди дійсно хочуть бути на зв'язку після торнадо і ураганів. Але потім заяви Apple стають дивними. Компанія запевняє, що айфони "можуть служити ліхтариком або сиреною; вони можуть надавати інструкції з надання першої допомоги; вони можуть діяти як радіо; їх можна заряджати протягом багатьох днів за допомогою автомобільних акумуляторів або ручних динамо-машин".

"Крім того, iPhone можна покрити шипами і прикріпити до палиці, на випадок, якщо вам доведеться відбиватися від зомбі", - додають журналісти Mashable.

Втім, Google також буде корисний після апокаліпсису.

"Якщо клієнти оцінять Google Earth Engine як інструмент для вивчення змін природних ресурсів та клімату Землі, це може привести до підвищення лояльності клієнтів. Ця можливість може справити позитивний вплив на наші бренди", - заявили в корпорації.

І Apple, і Google зробили кроки для боротьби зі зміною клімату, і їх навряд чи можна звинуватити в тому, що вони знайшли час, щоб відповісти на опитування екологічної некомерційної організації. Тим не менш, це просто ще одне нагадування про те, що багаті корпорації цілком можуть знайти способи отримання прибутку навіть в світі після катастроф.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X