Обійдетеся. Apple купила додаток прогнозу погоди Dark Sky і закриває його версію для Android

1 квітня 2020, 09:34

Компанія Apple придбала додаток для прогнозування погоди Dark Sky і планує закрити версії для Android і Wear OS.

Цей додаток високо цінується завдяки своїм радіолокаційним мапам і точності своїх локальних, похвилинних прогнозів погоди.

Творець програми Адам Гроссман сказав, що партнерство дозволить Dark Sky охопити «набагато більше людей».

Відео дня

Власники телефонів на Android або інших пристроїв, які робила не Apple, будуть мати доступ до послуг лише до 1 липня. У соціальних мережах багато користувачів вже скаржаться на рішення Apple видалити Dark Sky з Android.

У минулому Apple робила додатки доступними для користувачів інших операційних систем. Коли Apple придбала додаток для ідентифікації музики Shazam, він зберіг версію Android. У минулому році компанія також випустила версію свого додатка для обміну повідомленнями в Інтернеті iMessanger для користувачів Android.

Компанія заявила, що для користувачів Apple не буде ніяких змін «в цей час». Додаток Dark Sky коштував $ 3,99 в США і £ 3,99 в Великобританії. Користувачі Android, які як і раніше мають активну підписку на Dark Sky, отримають відшкодування.

API Dark Sky — програмне забезпечення, яке передає інформацію між додатком і його користувачами — буде доступна клієнтам до 2021 року. Але компанія заявила, що більше не буде реєструвати нових передплатників.

API Dark Sky використовується іншими додатками погоди, включаючи Weather Line і Hello Weather.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X