Apple планує розгорнути глобальне ТВ-мовлення наступного року

24 жовтня 2018, 14:55

Потокове телевізійне мовлення Apple, схоже на Amazon Prime Video і Netflix, почнеться в першій половині наступного року.

Програма розпочнеться зі США і охопить більш ніж 100 країн через кілька місяців, повідомляє The Verge.

Послуга може існувати як окремий додаток або в існуючому телевізійному додатку. Користувачі отримають можливість підписки безпосередньо на пакети каналів, які пропонуються мережевими і кабельними провайдерами, подібно функції каналів Amazon.

Відео дня

Протягом багатьох років виробник iPhone був менш успішним, ніж конкуренти, такі як Amazon і Netflix, які обидва створили потужні екосистеми, що змішують ліцензійний контент й оригінальні шоу. І хоча Apple з 2006 року продавала свою телеприставку, пристрій значною мірою залишався каналом для медіа інших компаній.

Apple, схоже, готова змінити це із запуском своєї офіційної служби потокового телебачення, яка буде безкоштовна для власників пристроїв iOS й існуватиме як домашній інтерфейс лінійки Apple TV.

Проблема полягає в тому, що Apple, схоже, не хоче, щоб програмне забезпечення існувало поза її власним обладнанням, що може обмежити поширення послуги. Проте, це відображає підхід Apple до багатьох інших апаратних і програмних продуктів.

Очевидним рішенням є оригінальні шоу, на які Apple, як повідомляється, виділила $1 мільярд nолько в 2018 році. Зокрема, Apple підписала багаторічний контракт з Опрою Вінфрі на створення нових програм, замовила кілька дитячих шоу від творців Вулиці Сезам. Є також повідомлення про те, що компанія працює над придбанням прав на анімаційний фільм.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X