Apple підтвердила, що зберігає дані користувачів в хмарах Google

27 лютого 2018, 11:43

Компанія Apple використовувала хмарне сховище Google Cloud Platform для зберігання даних iCloud.

Такі дані містяться в останній версії Посібника з безпеки iOS, пише The Verge.

Раніше Apple використовувала віддалені системи зберігання даних, що надаються Amazon Web Services і Microsoft Azure. Видання Apple iOS Security Guide в березні 2017 року перераховувало Microsoft Azure замість Google Cloud Platform. Але в новій редакції посібника текст змінився.

Відео дня

"Зашифровані фрагменти файлу зберігаються без будь-якої інформації, що ідентифікує користувача, з використанням служб зберігання даних, таких як Amazon S3 і Google Cloud Platform", - йдеться в документі.

Метадані і ключ зберігаються в iCloud-акаунті користувача, а самі блоки - в хмарних сховищах Amazon і Google в зашифрованому вигляді. Таким чином, компанії не можуть зв'язати цю інформацію з одним користувачем.

У документі чітко не визначено, чи використовує Apple будь-які хмарні сервіси Google для інших цілей, крім зберігання фотографій і відео. Також невідома дата початку переходу Apple на сервера Google.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Apple переносить ключі шифрування від китайських акаунтів свого хмарного сховища iCloud на сервера в КНР. Нововведення торкнеться жителів материкового Китаю, які обрали його своєю основною країною при створенні облікового запису Apple.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X