Apple переманила провідного спеціаліста Google у сфері штучного інтелекту

4 квітня 2018, 15:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Керівник ШІ-розробок Google, старший віце-президент компанії Джон Джианнандреа перейшов в Apple.

Джон Джианнандреа керуватиме стратегією в області машинного навчання Apple і стратегією розвитку штучного інтелекту і буде підкорятися безпосередньо виконавчому директору Тіму Куку, пише The New York Times.

Відео дня

Таким чином, Джианнандреа стане одним з 16 керівників, які підпорядковуються безпосередньо виконавчому директору Apple.

У листі співробітникам, яке опинилося у розпорядженні видання, Тім Кук написав, що виходець з Google допоможе компанії зробити цифрові пристрої ще більш розумними.

"Наша технологія повинна бути наповнена цінностями, які ми всі дуже цінуємо. Джон розділяє наше прагнення до конфіденційності і нашого продуманого підходу, оскільки ми робимо комп'ютери ще більш розумними і більш персоналізованими", - написав Тім Кук.

На думку журналістів, Джон Джианнандреа займеться в першу чергу розвитком асистента Siri. Зараз помічник від Apple помітно поступається у функціональності і "розумі" Google Assistant і Amazon Alexa. Допомогти Apple наздогнати конкурентів можуть розробки в області машинного інтелекту, які дозволять підвищити якість розпізнавання мови і поліпшити "розуміння" гаджетами відданих природною мовою команд.

Джон Джианнандреа, 53-річний уродженець Шотландії, відомий колегам як JG, приєднався до Google у 2010 році, коли пошуковий гігант придбав Metaweb, стартап, де він обіймав посаду головного технічного співробітника. Metaweb будував те, що Джон назвав "базою даних світових знань", яку Google в кінцевому підсумку перемістив в свою пошукову систему, щоб надавати прямі відповіді на запити користувачів.

Під час роботи Джианнандреа дослідження штучного інтелекту стали все більш важливими в Google, а його основна лабораторія, Google Brain, курувалася виконавчим директором Сундаром Пічаї.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X