Apple патентує новий тип сканера відбитків пальців у дисплеї

16 серпня 2018, 09:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Apple запатентувала новий тип сканера відбитків, який дозволяє отримувати дані про тривимірний відбиток пальця.

Новий сканер буде істотно відрізнятися як від сканерів в китайських гаджетах, так і від технологій Samsung, пише PhoneArena.

Смартфон iPhone X був розроблений, щоб мінімізувати рамки на передній панелі телефону, що призвело до того, що компанія придумала камеру TrueDepth для системи розпізнавання обличчя Face ID. Це також змусило Apple використовувати надбудову для розміщення датчиків для 3D-картографічної камери.

Відео дня

Однак на початку цього року Apple подала заявку на патент на нову систему, яка дозволить компанії випускати моделі iPhone, які будуть пропонувати сканер відбитків пальців з використанням нових технологій.

Нещодавно Американське патентне бюро USPTO опублікувало додаток, який розкриває подробиці використання технології відображення на екрані для сканування відбитку пальця.

Технологія в патенті не використовує спосіб сканування оптичного зображення, який зараз застосовується на деяких телефонах, спроектованих і побудованих в Китаї. Вона також не використовує більш точну і дорогу ультразвукову систему, яку очікують на Samsung Galaxy S10.

Винахід Apple передбачає використання діелектричного датчика, оптичних сенсорів і щонайменше одного джерело світла. Ця технологія дозволяє Apple отримувати дані про тривимірний відбиток пальця. Камери під дисплеєм також можуть використовуватися для захоплення структури відбитків пальців в 3D.

Заявка на патент, номер 20180225498, була подана в січні, незабаром після запуску Apple iPhone X. Єдиним винахідником є ​​Дейл Сетлак, який приєднався до Apple після того, в 2012 виробник iPhone придбав компанію Authentec за $356 мільйонів. Швидше за все, технологія, описана в цій патентній заявці, дійде до споживачів не раніше 2019 року.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X