Apple отримала 62% прибутку від усіх продажів мобільних телефонів в світі

20 вересня 2018, 09:46

Компанія Apple продала 43% всіх телефонів за ціною вище $400 в другому кварталі 2018 і заробила більшу частину прибутку від мобільних телефонів.

Apple заробила в 3,6 рази більше, ніж Samsung, і в три рази більше, ніж чотири найбільших китайських бренди разом узятих, повідомляє Apple Insider.

62-процентна частка Apple в прибутку, отриманому в другому кварталі, набагато випередила 17% прибутку Samsung, і в три рази перевищила прибуток Huawei, OPPO, Vivo і Xiaomi в Китаї. Прибуток понад 600 інших брендів мобільних телефонів склав менше 1 відсотка.

Відео дня

На другому місці залишається компанія Samsung, при цьому дохід компанії за рік впав на 21%. Аналітики пояснюють це слабкими продажами Galaxy S9 в другому кварталі 2018 року.

"Частка Samsung в сегменті від $600 до $800 знизилася через менший, ніж очікувалося, рівня продажів серії Galaxy S9", - зазначив аналітик Тарун Патак. При цьому в сегменті вище $800 88% всіх продажів складають iPhone.

На третьому місці Huawei з 8% ринку. При цьому за останній рік китайський бренд істотно наростив прибуток - відразу на 107%. Далі йдуть OPPO (5%) і Vivo (4%). На шостому місці опинилася компанія Xiaomi (3%), яка збільшила дохід відразу на 747%. Зусилля китайських брендів з продажу флагманів вищого класу призвели до того, що їх загальний прибуток досяг $2 млрд.

Аналітики додають, що прибуток в галузі в переважній більшості створювалася високоякісними преміальними моделями. І хоча загальний попит на смартфони впав на 1 відсоток у другому кварталі, продажу смартфонів преміум-класу зросли на 7 відсотків по всьому світу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X