Apple назвала найпопулярніші програми для iPhone за 2018 рік

4 грудня 2018, 12:43

Компанія Apple визначила безкоштовні додатки, які найчастіше скачували в 2018 році.

На першому місці виявився фірмовий додаток Youtube, пише Mashable.

Хоча в цьому списку мало сюрпризів, примітно, що YouTube обігнав Instagram і Snapchat. Хоча це і не новий додаток, YouTube стає все більш популярним в соціальних мережах. Раніше в цьому році опитування Pew показав, що YouTube є найпопулярнішим додатком серед підлітків.

Відео дня

Тепер YouTube може додати до свого списку досягнень титул "найпопулярніший iPhone-додаток року". У минулому році YouTube посів третє місце, а лідерами були Bitmoji і Snapchat.

Цього року Snapchat опустився на третє місце, а Bitmoji впав до шостого, в свою чергу, Instagram піднявся до другого місця. На четвертому і п'ятому місцях розташувалися додатки від Facebook - Messenger, а за ним і власне клієнт для Facebook.

Топ найпопулярніших безкоштовних додатків App Store виглядає так:

YouTube
Instagram
Snapchat
Messenger
Facebook
Bitmoji
Netflix
Google Maps
Gmail
Spotify Music
Amazon
Uber
WhatsApp Messenger
Pandora
Wish
TikTok
Cash App
Google Photos
Google Chrome
Twitter

Серед платних додатків найпопулярнішим другий рік поспіль стає Facetune. Лідером серед безкоштовних ігор виявилася Fortnite, далі йдуть Helix Jump і Rise Up.

Крім того, редактори App Store від Apple також оголосила про свої власні вподобання для кращих програм року. Вони назвали ескізний додаток Procreate Pocket в якості кращого iPhone-додатку року, а Donut Country - головною грою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X