Apple накупила журналів, а Volkswagen – акумуляторів на $25 млрд. Новини високих технологій 13 березня

13 березня 2018, 21:00

Яблучна корпорація "майже купила" відразу ж кілька глянцевих видань. Українські IT-компанії "висловили глибоку стурбованість" законопроектом про відміну спрощеного оподаткування. Німецький автовиробник підготувався до майбутнього без бензину.

1Більше журналів, хороших і різних – прямо в iPhone

Apple придбала сервіс Texture, який надає послугу електронної передплати на різноманітні видання. Наприклад, такі, як People, New Yorker, Vanity Fair, National Geographic і Vogue. За те, щоби "гортати" цей глянець безпосередньо на екрані "яблучного" смартфону, доведеться заплатити $10.

Відео дня

2Українські айтішники запевнили депутатів, що не хочуть платити більше податків

Законопроект про відміну спрощеної системи оподаткування для деяких груп підприємців викликав неабиякий переполох в українській індустрії інформаційних технологій. Профільна Асоціація IT України застерегла депутатів від необдуманих кроків. Бо якщо "спрощенка" буде відмінена, вітчизняна економіка недоотримає мільярди доларів. А це вже не жарти…

3

Німецький Volkswagen оголосив про свої далекосяжні наполеонівські плани з розвитку електротранспорту. До 2022 року 16 заводів компанії по всьому світу будуть виготовляти електрокари. А до 2030 року всі 300 моделей "народного автомобіля" отримають електричну тягу. І для цього всього виробнику потрібно буде достатньо батарей. Тому Volkswagen уклав угоду на постачання акумуляторів і супутніх технологій загальною вартістю $24,7 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X