Apple найняла фахівця Google для поліпшення роботи Siri

12 липня 2018, 09:26

Джон Джаннандреа, колишній глава підрозділу Google по пошуку і штучного інтелекту, стане керівником відділу "машинного навчання і стратегій штучного інтелекту".

53-річний шотландський інженер контролюватиме команду, яка працює над Core ML і Siri, пише The Verge.

Core ML - це система навчання Apple для додатків. Це допомагає розробникам легко запускати інструменти штучного інтелекту на мобільних пристроях, і для Apple важливо зберегти лідерство в сфері найсучасніших додатків в світі. Також Джаннандреа продовжить працювати над технологіями, які включають обробку мови і тексту і надання корисної інформації користувачам. Цей функціонал в Apple використовується в Siri.

Відео дня

Ця робота підпадає під категорію "природного розуміння мови" або NLU, під-галузі штучного інтелекту, яка призначена для навчання комп'ютерів розумінню людської мови. Це неймовірно складно, але Джаннандреа сказав, що вважає, що це найзахоплююча частина ШІ. В інтерв'ю 2017 року його навіть згадав про розуміння природної мови як про "святий Грааль для прикладного штучного інтелекту".

Siri була представлена ​​в 2011 році, але відтоді її розвиток загальмувався і багато в чому, Siri - всього лише автовідповідач. Зараз вона вже не може конкурувати з такими просунутими голосовими асистентами, як Amazon Alexa або помічник Google. Apple неодноразово піддавалася критиці з-за того, що Siri абсолютно не відповідає сучасним вимогам.

Перед тим, як перейти в Apple, Джон Джаннандреа працював вісім років в Google, де також займався технологіями машинного навчання. Крім цього, він заснував стартапи Tellme Networks і Metaweb Technologies. TellMe керував телефонною лінією, яка використовувала розпізнавання голосу, щоб відповідати на запити абонентів про такі речі, як погода і фондовий ринок.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X