Apple додасть в iOS 12 нову функцію для порятунку життя

18 червня 2018, 14:36

Незабаром в США операційна система iOS 12 буде автоматично ділитися місцем розташування iPhone під час дзвінків на 911.

Нова функція спрямована на скорочення часу реагування на надзвичайні ситуації, пише The Verge.

Apple відзначає, що приблизно 80 відсотків екстрених викликів у Сполучених Штатах тепер здійснюються з мобільних пристроїв, однак "застаріла" інфраструктура ускладнює оперативне реагування на подібні дзвінки.

Відео дня

Ця зміна в iOS 12 ґрунтується на системі Apple HELO, запущеної в 2015 році, і буде інтегрована з уже наявним програмним забезпеченням за допомогою аварійної технології RapidSOS.

Операційна система iOS 12 була представлена ​​на конференції для розробників WWDC 2018 на початку червня 2018. Оновлення до iOS 12 отримають всі пристрої, випущені починаючи з 2013 року.

Як обіцяють в Apple, тепер смартфон буде передбачати, що користувач, наприклад, зараз буде активно скролити сторінки, та підвищувати продуктивність процесора, знижуючи її після для економії батареї.

Крім того, компанія прагне до того, щоб зробити свого асистента Siri корисніше в побутових завданнях, навчитися передбачати потреби користувача і замкнути його на власній екосистемі, щоб всі свої запити він вирішував через Siri, а не через сторонні додатки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X