Анекдот. Глава Samsung піде у відставку через "кризу", хоча прибуток компанії виріс

13 жовтня 2017, 10:41
Samsung Electronics зробила два суперечливих оголошення: про відставку глави підрозділу через кризу і про зростання показників в третьому кварталі 2017 року.

Повідомлення про зростання доходів і про "безпрецедентну кризу" пішли з інтервалом всього в декілька годин, пише TechCrunch.

Як зазначається, з точки зору доходів 2017 виявився хорошим роком для Samsung. Прибуток компанії в третьому кварталі року склав, за даними звіту, близько $13 мільярдів. Ця сума є зростанням на 179 відсотків у порівнянні з третім кварталом 2016 року, коли фінансові результати постраждали від відкликання Galaxy Note 7.

Відео дня

У той же час, з точки зору керівництва, для Samsung був дуже важкий рік. У серпні віце-президент Samsung Лі Джей був засуджений до п'яти років тюремного ув'язнення після того, як був визнаний винним у хабарництві, розкраданнях і лжесвідченні.

І ось в середині жовтня, генеральний директор і віце-президент Samsung Electronics Квон О Хьюн оголосив в листі співробітникам, що піде у відставку.

"Оскільки ми зіткнулися з безпрецедентною кризою, я вирішив, що компанії прийшов час почати спочатку, з новим духом і молодим керівництвом, щоб краще відповідати на виклики, які пред'являються розвитком IT-галузі", - написав Квон.

Квон, який приєднався до Samsung в 1985 році, додав, що зараз "потрібен новий лідер більше, ніж будь-коли, а для мене це час, щоб перейти до наступної глави мого життя". Судячи з усього, під "кризою" Квон мав на увазі не фінансові показники, а ситуацію з Лі Джеєм.

Раніше НВ повідомляло, що Samsung отримає від продажів iPhone X більше, ніж від Galaxy S8. Справа в тому, що Samsung поставляє своїм конкурентам з Apple OLED - дисплеї і деякі інші компоненти.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X