Без танців. Уряд США оголосив війну китайської соцмережі TikTok

13 березня 2020, 21:15

Американським військовим ВМС заборонено встановлювати китайське додаток TikTok. А тепер і в Сенат США внесено документ, який повинен заборонити встановлювати китайський додаток на урядових пристроях

Сенатори Джош Хоулі і Рік Скотт представили законопроект про обмеження використання популярного додатка для вірусних відео TikTok на державних пристроях.

Законопроект спрямований на розширення існуючого федерального документу, щоб охопити будь-який пристрій, який належить уряду США.

Відео дня

Додаток пекінського технологічного стартапу ByteDance вже зібрав понад мільярд користувачів по всьому світу і став неймовірно популярним у покоління Z.

Незважаючи на те, що зростання ByteDance сповільнюється, він все одно викликає тривогу у американських держслужбовців, які вважають, що цей додаток може передавати приватні дані користувачів китайському уряду.

«TikTok становить серйозну загрозу безпеці Сполучених Штатів Америки і йому не місце на урядових пристроях», - заявив Джош Хоулі.

Ще до того, як документ був поданий в Сенат, ВМС США вже прийняли превентивні заходи щодо додатка TikTok

Американським військовослужбовцям заборонено встановлювати цей додаток на свої пристрої, під загрозою звільнення зі служби.

Такі заходи можуть бути пов'язані з ускладненням торгових відносин США та Китаю.

Цікаво, що в той час, як ByteDance і інші китайські компанії стають мішенню і витісняються з ринку США, американські компанії, навпаки, намагаються закріпитися в Піднебесній.


Нагадаємо, що в 2019 році TikTok випередив Facebook за кількістю скачувань. Також китайському додатком вдалося заробити $ 177 млн, що в п'ять разів перевищує доходи сервісу в 2018 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X