Американський стартап звинуватив компанію Apple у крадіжці логотипу

8 червня 2018, 16:24

Блокчейн-стартап Shift подав позов проти Apple, оскільки логотип нової функції Apple Shortcuts дуже нагадує емблему Shift.

Стартап вимагає від творців iOS $200 000, повідомляє Apple Insider.

Значок ярликів Apple зображує два загальних символи іконки програми iOS, накладених один поверх іншого. Логотип Shift використовує аналогічну тему дизайну і порівняну колірну палітру. В обох випадках конструкція нагадує букву S.

Відео дня

У своєму листі юридичні представники Shift відзначають, що компанія витрачає "значний час і зусилля" в просуванні офіційного логотипу, який клієнти визнають торговою маркою фірми. Shift вимагає, щоб Apple або переробила значок, або заплатила $200 000. Ці гроші повинні піти на ребрендинг Shift.

"Дивно, що Apple, фірма, яка має найбільшу суму вільної готівки в історії, фірма, яка так орієнтована на дизайн, мала скопіювати наш логотип", - сказав представник Shift.

Мало віриться в те, що Shift доб'ється успіху в судовому процесі. Відзначається, що Apple ще не прокоментувала цей позов.

Нагадаємо, Siri Shortcuts допоможе автоматизувати відразу кілька дій на смартфоні, призначивши такому "макросу" довільну голосову команду. Наприклад, якщо наказати голосовому помічнику "їдемо додому", можна відразу отримати інформацію про тривалість майбутньої поїздки з урахуванням пробок і побудувати оптимальний маршрут в Apple Maps.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X