Adobe навчила штучний інтелект реалістично видаляти об'єкти на відео

25 жовтня 2017, 11:03
На щорічній конференції Adobe Max 2017, що проходить в Лас-Вегасі, компанія представила алгоритм Cloak для редагування відео

Функція Cloak відстежує об'єкт, який ви хочете видалити, і замінює його, пише The Verge.

Нова функція працює на основі технології Adobe Sensei, яка використовує штучний інтелект, машинне навчання і глибоке вивчення. Штучний інтелект проаналізував мільйони фотографій і на основі зібраних даних може виконувати свою роботу.

Відео дня

Розробники продемонстрували нову функцію на двох прикладах: в одному випадку алгоритм за кілька секунд видалив стовп, який знаходився в кадрі перед храмом Христа Спасителя в Москві, а в другому випадку алгоритму навіть вдалося видалити рухомих людей, які займали більшу частину кадру.

Крім того, система розпізнавання облич, яка поєднана з редактором фото, дозволить змінювати положення обличчя і напрям погляду у людини на знімку. Всі зміни можна буде робити в режимі реального часу, застосовуючи кілька ефектів одночасно.Також Adobe представила сервіс визначення шрифтів. Завдяки візуальному пошуку в Typekit ви можете завантажити зображення, а платформа Sensei спробує порівняти його з кожним з існуючих в бібліотеці системи шрифтом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X