Адміністрація Трампа зайнялася новими правилами конфіденційності

30 липня 2018, 14:04

Адміністрація президента США працює над розробкою політичних заходів щодо захисту конфіденційних даних користувачів.

За минулий місяць Міністерство торгівлі зустрілося з представниками Facebook і Google, а також з інтернет-провайдерами, повідомляє Fox News.

Мета цих зустрічей, про які вперше повідомлялося компанією Axios, полягає в тому, щоб представити можливості захисту конфіденційності даних на федеральному рівні. Бізнесмени та чиновники повинні сформувати пропозиції, які могли б служити в якості плану для Конгресу для прийняття широкого законодавства за аналогією з законами Європейського Союзу.

Відео дня

За даними Національного управління зв'язку та інформації, протягом останнього місяця було проведено 22 зустрічі з більш ніж 80 компаніями.

"У Національній економічній раді Білого дому адміністрація Трампа ставить собі за мету розробити політику захисту приватного життя споживачів, яка є належним балансом між недоторканністю приватного життя і процвітанням. Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з Конгресом щодо законодавчого вирішення", - сказала прес-секретар президента Ліндсі Уолтерс.

Один з офіційних представників Білого дому повідомив на цьому тижні, що останні події "були сейсмічними в світі політики конфіденційності", що спонукало уряд обговорити, як може виглядати сучасний підхід США до захисту конфіденційності.

Скандал вибухнув після того, як в березні газета The New York Times повідомила, що британській компанії Cambridge Analytica вдалося зібрати особисті дані десятків мільйонів користувачів Facebook, щоб розробити алгоритм аналізу політичних уподобань виборців.

Показати ще новини
Радіо НВ
X