$866 мільйонів. Тайванська Foxconn купує бренди Belkin, Linksys і Wemo

27 березня 2018, 10:50

Тайванська компанія Foxconn, яка випускає компоненти iPhone та інших смартфонів, планує придбати відомого виробника маршрутизаторів і інших комп'ютерних аксесуарів, каліфорнійську Belkin.

Сума угоди, яку ще має схвалити Комітет США з іноземних інвестицій, має становити $866 млн, пише The Verge.

Компанія Belkin виробляє не тільки аксесуари, але й різні електронні пристрої під брендами Belkin, Linksys, Wemo і Phyn. Зокрема, торгова марка і підрозділ Linksys, відомі своїми роутерами, були куплені компанією Belkin у Cisco п'ять років тому. Під брендом Wemo випускаються продукти для розумного будинку, які використовують платформу Apple HomeKit.

Відео дня

Ймовірно, Foxconn планує використовувати ресурси Belkin і свою дистриб'юторську платформу для продажу преміальних аксесуарів. Belkin отримає нові інвестиції в дослідження та розробки та додасть в свій портфель нові продукти.

Журналісти відзначають, що купівля ще має бути схвалена Комітетом США з іноземних інвестицій, а цього поки не відбулося. З огляду на те, що в межах політики Трампа були заборонені інші профільні закордонні придбання, поки не слід розглядати цю покупку як доконаний факт, тим більше що виробники пов'язані з мережевим обладнанням. Проте, Foxconn зобов'язалася побудувати в Вісконсині завод вартістю $10 мільярдів, що може допомогти компанії в переговорах.

З початку цього року Foxconn зголошується розвинути і урізноманітнити свій бізнес, щоб не так сильно залежати від iPhone. Половина продажів компанії, як кажуть, надходить від Apple, тому, якщо Apple буде міняти партнерів або iPhone втратить популярність, компанія може стати збитковою. План Foxconn щодо виправлення ситуації, мабуть, полягає в тому, щоб продавати пристрої безпосередньо споживачам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X