4G прийшов, президент пішов. Петро Чернишов залишає посаду керівника Київстар - ЗМІ

17 липня 2018, 22:55

Стало відомо про відставку Петра Чернишова з посади президента Київстар. Його місце може зайняти директор Beeline в Казахстані.

 

Петро Чернишов з невідомих причин залишає посаду президента компанії Київстар. Його повинен замінити генеральний директор Beeline в Казахстані Олександр Комаров, пише LIGA.net

Відео дня

Про це виданню повідомили "три інформованих джерела на телеком-ринку".

Один з джерел новинного порталу LIGA.Бізнес уточнив: "Чекайте, скоро буде анонс". Редакції ойнлан-хроніки також відомо, що Київстар зробить офіційну заяву днями.

Журналісти LIGA.net зв'язалися з Олександром Комаровим, але не отримали ні позитивної, ні негативної відповіді. Сам Чернишов поки не відповідає на телефонні дзвінки та запитання журналістів у Facebook.

Як відомо, Петро Чернишов був призначений головним виконавчим директором Київстар влітку 2014-го і наступні роки перепризначався на посаду президента компанії.

У 2015-му росіянин Чернишов отримав українське громадянство, а з початку 2018-го став главою VEON Євразія - глобального провайдера комунікаційних та інтернет-сервісів.

Як раніше писало НВ, при керівництві Чернишова Київстар виграв найбільшу кількість тендерів у самому привабливому для встановлення 4G-інтернету діапазоні частот - 1800 МГц, і витратив на це 2,837 млрд грн., На мільярд більше, ніж найближчий конкурент - Vodafone Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X