Засновник AliExpress визнав, що його компанія не готова до платежів в Bitcoin

14 грудня 2017, 11:05
Творець AliExpress, мільярдер Джек Ма визнав, що дуже мало знає про криптовалюти, і не планує дозволяти їх на своїх торгових майданчиках

За його словами, він буде орієнтуватися на безготівкові платежі в валютах різних країн, пише Cryptocoinsnews з посиланням на китайські ЗМІ.

"Я скажу чесно, я знаю про біткоіни дуже мало і я повністю розгублений", - зізнався Ма.

Відео дня

Голова ради директорів Alibaba Group вважає, що криптовалюта може повністю змінити міжнародні правила фінансування і торгівлі. Ма зазначив, що його компанії зараз зосереджені на розвитку безготівкових розрахунків. За словами Ма, вони "орієнтуються на безготівкове суспільство для Китаю".

"Я не думаю, що ми до цього готові. Я планую сфокусуватися на AliPay, платформі компанії для мобільних платежів, а також інших технологіях спрямованих на розвиток юаня, долара США, євро та інших валют", - сказав засновник AliExpress, ставлячи під сумнів те, чи зможе його компанія зробити стрибок в криптовалютний простір.

Проте, корпорація вже працює з блокчейн-ініціативами. Навесні 2017 року компанія Hundsun Technologies, співзасновником якої є Джек Ма, інвестувала в блокчейн-стартап Symbiont. Компанії сфокусуються на розробці смарт-контрактів, які оптимізують бізнес-процеси на ринках державних і приватних цінних паперів.

Раніше НВ розповідало про те, що творець Telegram Павло Дуров зізнався, що перед від'їздом з Росії купив 2 тисячі біткоінів, які тепер коштують $35 млн. Дуров назвав криптовалюту "цифровим золотом" і розповів, що купив біткоіни чотири роки тому приблизно по 750 доларів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X