Занадто швидкі. Батареї Tesla поставили Австралії 30% електрики безкоштовно

26 березня 2018, 15:17

Представники Tesla стверджують, що компанія не отримує кошти за третину електроенергії від її батарей в Південній Австралії, тому що вони працюють занадто швидко.

Через швидкість роботи підрахувати обсяги електроенергії, яка відправляється в енергосистему країни, стає неможливо, повідомляє австралійське видання Sydney Morning Herald.

Відео дня

Батареї Tesla забезпечують країні резервну енергію, коли генератори не працюють. За австралійським стандартом, у разі відключення електрики енергетичні компанії повинні подати його назад в мережу в проміжку від 6 секунд до 5 хвилин.

Але батареям Tesla необхідно менше 200 мілісекунд, щоб повернути енергію в мережу, тому будь-яка потужність, що відправляється між 200 мілісекундами і шістьма секундами, не встигає реєструватися.

"Акумуляторна батарея Hornsdale Power Reserve поставила від 30 до 40 відсотків своїх послуг на частотні ринки без оплати через існуючі технічні специфікації Australian Energy Market Operator, які написані на основі роботи з викопними видами палива", - відзначили в Tesla.

Нинішні стандарти були розраховані на генератори викопного палива, яким потрібен час для початку роботи, також діючі специфікації не враховують можливості сховищ енергії.

Оскільки багато регіонів Австралії часто відчувають проблеми з електрикою через перебої, батареї Tesla Powerpack часто використовуються як резервні джерела електроенергії. Енергія в батареях тримається постійно і компанія просто включає її подачу в мережу.

Раніше НВ повідомляло, що 1 грудня представники Tesla офіційно запустили найбільшу в світі літій-іонну батарею ємністю 100 мегават-годин. Батарею вже підключено до енергетичної мережі Австралії. Така батарея здатна забезпечити живлення 30000 будинків, а її швидке розгортання пов'язано із заявою засновника Tesla Ілона Маска, який зобов'язався завершити будівництво протягом 100 днів або зробити це безкоштовно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X