Як у кіно. Nike представила кросівки з автоматичною шнурівкою

16 січня 2019, 09:42

Компанія Nike презентувала Adapt BB - розумні кросівки з управлінням зі смартфона і автоматичної шнурівкою, які нагадують взуття з фільму "Назад у майбутнє".

Модель вже можна попередньо замовити на офіційному сайті Nike, її вартість становить $350, повідомляє Wired .

Дизайнери Nike придумали функцію автоматичної шнурівки для фільму "Назад в майбутнє, частина II", понад 30 років тому. Модель HyperAdapt 1.0, яку випустили наприкінці 2016 року, була першим комерційним взуттям, яке шнурувалося само. Вони коштували $ 720 за пару і були більше доказом концепції, ніж справжніми кросівками.

Відео дня

Баскетбольні кросівки Nike Adapt BB - це перше масове впровадження системи Fit Adapt, яка самостійно зашнуровує кросівки. Це перший погляд на інтегровану екосистему розумного взуття, яка заряджається через бездротову мережу, запам'ятовує ваші переваги і навіть аналізує ваші спортивні результати.

Механізм затягування адаптується під зміни ноги від тривалих тренувань і може автоматично послаблювати або посилювати тиск для більш комфортних відчуттів в різні моменти гри. Щільність шнурівки також можна регулювати кнопками на кросівках або через додаток Nike Adapt на смартфоні.

Кросівки отримали акумулятор ємністю 505 мАг. За словами виробника, цього вистачає від 10 до 20 днів використання. Зарядити кросівки можна від фірмової бездротової зарядної станції стандарту Qi. Повний заряд досягається за 3 години.

При ціні $ 350 Adapt BB не є взуттям для кожного. І хоча вони виглядають красиво, наразі це, швидше за все, взуття для професійних спортсменів і, можливо, деяких команд коледжів, які підтримуються Nike. Хоча компанія не оголошувала про будь-які офіційні угоди, в минулому році вона зібрала дюжину багатообіцяючих молодих зірок NBA і WNBA для того, щоб вони протестували Nike Adapt BB.

Але, оскільки технологія Adapt Fit підходить до інших видів спортивного і не тільки спортивного взуття, ціна напевно знизиться. "Це безумовно не буде статичним продуктом", - говорить Майк МакКейб, віце-президент Nike по цифровим продуктам.

Дизайнер Тинкер Хетфілд вважає, що Adapt Fit відкривають світ кросівок для людей, у яких виникли проблеми з руками через вік, травми або з інших причин.

"У людей немає спритності в руках з різних причин. Але цю технологію можна адаптувати до більш старих продуктыв, інших конструкцій. Це означає, що люди отримають цю технологію, навіть якщо вони не є видатними баскетболістами. Навіть якщо вони дійсно не зможуть зав'язати власне взуття", - підкреслив Хетфілд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X