Як Huawei. Новий iPhone отримає камеру з трьома модулями - ЗМІ

11 січня 2019, 15:00

Джерела в США повідомляють, що Apple в 2019 році покаже три моделі, в тому числі з потрійною основною камерою і екраном OLED.

Зокрема, флагманський iPhone 11 (або iPhone 11 Max) Буде оснащений потрійною системою задньої камери, пише 9to5Mac .

За неофіційними даними, Apple має намір зберегти на лицьовій стороні монобровe - виріз для камери і датчика - у всіх нових смартфонах, які будуть випускатися в 2019-2020 роках.

Відео дня

Істотною частиною оновлень флагманських iPhone 2019 року нові функції камери. Цю модель умовно називають iPhone 11, але про остаточні маркетингові назви не повідомляється. Наступник iPhone XR, в свою чергу, отримає подвійні камери.

Це було б зміною в порівнянні з ситуацією з iPhone XS, де розміри 5,8 і 6,5 дюймів ідентичні майже в усьому, крім розміру екрану.

У звіті також говориться, що Apple може відмовитися від РК-дисплея в 2020 році, повністю перейшовши до лінійки OLED тільки в кінці наступного року.

У минулі вихідні почав поширюватися рендер, призначений для подання iPhone 11 на стадії прототипу. Він має великий відсік для розміщення трьох камер, спалаха і мікрофона. Розташування цих модулів всередині опуклого прямокутника асиметрично, таке розміщення зазвичай не зустрічається в апаратному дизайні Apple.

Пристрій повинен пройти перевірку проекту та виробничу перевірку, перш ніж він буде дійсно завершений.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X