Вже поставили. Ілон Маск показав ракету SpaceX Starship на стартовому майданчику

Інновації

11 січня, 08:01

Вже поставили. Ілон Маск показав ракету SpaceX Starship на стартовому майданчику

Вже поставили. Ілон Маск показав ракету SpaceX Starship на стартовому майданчику - фото

twitter.com/elonmusk

Ракета SpaceX на стартовому майданчику

Компанія SpaceX завершила підготовку до старту надважкої ракети-носія Starship, яка раніше називалася BFR.

Ця ракета буде використовуватися для відпрацювання технології зльоту і посадки, пише Engadget .

"Тільки що завершено збирання випробувальної льотної ракети Starship на стартовому майданчику @SpaceX Texas. Це реальна картинка, а не рендеринг", - написав Ілон Маск в своєму блозі.

Справжній космічний корабель має набагато більше текстур, ніж гладкий комп'ютерний рендер, який показував передплатникам глава SpaceX кілька днів тому. Це тому, що це суборбітальна версія, призначена для випробувань на вертикальний зліт і посадку.

Маск сказав, що орбітальна версія буде вище і отримає більш товсту обшивку. Втім, швидше за все, пройде деякий час, перш ніж ми побачимо цей більш гладкий зоряний корабель. Поки ми будемо стежити за першим випробувальним польотом суборбітальної версії, який може відбутися через один-два місяці.

Starship - це майбутня надважка ракета-носій приватної космічної компанії, призначена для польотів на Місяць і Марс і для поїздок в будь-яку точку Землі. Потенційно польоти за допомогою ракети Starship буде дешевше обходитися компанії, тому що її можна використовувати кілька разів і за один політ перевозить більше вантажу - близько 100 тонн.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Ілона Маска SpaceX приблизно через місяць запустить в космос корабель Crew Dragon і ракету-носій Falcon 9 . Офіційно NASA дотримувалося дати запуску 17 січня, але запуск став неможливим через роботу з рішення технічних проблем.


Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися