Вирізи набридли. Samsung працює над повноекранними пристроями з селфі-камерами під дисплеєм

14 березня 2019, 17:55

Компанія Samsung працює над тим, щоб зробити всю передню частину своїх телефонів екраном, без необхідності використання рамок чи вирізів для фотоапаратів.

Віце-президент компанії Янг Бунг-Дук сказав, що це справа найближчих років, пише The Verge .

"Хоча в найближчі 1-2 роки зробити повноекранний смартфон не вдасться, технологія може рухатися вперед до точки, де отвір камери буде невидимим, не зачіпаючи при цьому функцію камери", - сказав Янг Бунг-Дук.

Відео дня

Коментарі надійшли менш ніж через місяць після того, як Samsung анонсувала свій останній флагман, Galaxy S10, який є першим телефоном компанії, у якого вирізана "діра" на дисплеї для селфі-камери. Янг назвав дисплей Infinity-O S10 "віхою" для компанії, але припустив, що Samsung в кінцевому підсумку планує розмістити селфі-камеру під самим дисплеєм, усуваючи необхідність в будь-якому механізмі спливаючого вікна.

Samsung не вперше заявляє про свої плани по випуску пристроїв з повним дисплеєм. У презентації, зробленої в жовтні минулого року, компанія заявила, що працює над чотирма взаємопов'язаними технологіями, щоб максимізувати розміри екрану; сканери відбитків пальців під дисплеєм, датчики камер під панеллю, технології тактильних дисплеїв і динаміки всередині дисплея (аналогічно вібруючого OLED-екрану LG G8).

Незважаючи на амбіції Samsung, компанії рідко вдається першою виходити на ринок з новими технологіями. Кілька телефонів китайського виробництва мали вбудовані датчики відбитків пальців до того, як ця функція з'явилася на флагмані Samsung, і Honor's View 20 був першим телефоном з дисплеєм з дірою (хоча, як зазначає Янг, S10 був першим з OLED-панеллю). Vivo і інші китайські телефони також виробляли повноекранні пристрої, переміщаючи камери назад (і додаючи задній дисплей).

Янг не дає ніякої додаткової інформації про те, коли "ідеальний повноекранний" телефон Samsung може бути готовий, за винятком того, що він не буде готовий протягом найближчих одного або двох років.

Показати ще новини
Радіо NV
X