Всі в космос. Xiaomi показала концепт марсіанського будинку

8 жовтня 2018, 15:50

Компанії OPEN Architecture і Xiaomi показали на стадіоні в Пекіні прототип корпусу для життя на Марсі.

Метою проекту MARS Case було показати, в яких умовах доведеться жити майбутнім колонізаторам Червоної планети, пише ArchDaily.

MARS Case був зроблений як місце з відновлюваною енергією і нульовим рівнем відходів. При використанні та рециркуляції тепла, газів, конденсату та інших побічних продуктів, які генеруються кожним електронним пристроєм всередині нього, будинок подає енергію, воду і повітря назад в інтегровану екосистему, зводячи до мінімуму споживання ресурсів.

Відео дня

Легкий компактний модуль розміром близько шести квадратних метрів і висотою два метри дозволяє складати і зберігати всі сервісні компоненти будинку. Житловий відсік також складається, що дозволяє легко перевозити конструкцію.

"MARS Case пропонує нові можливості для майбутнього. Замість того, щоб покладатися на природні ресурси, жителі Марса повинні будуть скоротити споживання і задовольняти тільки мінімальні потреби. Переробка стає засобом виживання. MARS Case представляє собою ідеальний для цієї концепції будинок", - відзначили в Xiaomi.

Проект представили на виставці China House Vision 2018 на стадіоні Пташине Гніздо в Пекіні. Прототип призначений для того, щоб "дослідити безмежні можливості майбутнього", тобто на Марс цей концепт навряд чи відправиться.

Цікаво, що прототип отримав можливість синхронізації з продуктами Xiaomi і віддаленого контролю зі смартфона.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X