Visa додала у платіжні карти сканер відбитка пальця

18 січня 2018, 14:15

Пілотний проект Visa в США дозволяє використовувати сканер відбитків пальців на картах для аутентифікації транзакцій

Тестування сканерів почалося спільно з Mountain America Credit Union і Bank of Cyprus, повідомляється на офіційному сайті Visa.

"Серед усіх запропонованих варіантів біометричної ідентифікації розпізнавання відбитків пальців отримало найвищий відгук (50%) як бажаний засіб аутентифікації для підтвердження платежів в магазинах", - наголошується в заяві Visa.

Відео дня

Користувачеві необхідно буде зареєструвати свої біометричні дані в системі. У компанії стверджують, що з метою захисту інформації клієнта відбиток буде зберігатися тільки на карті.

Власник Visa буде прикладати палець до чипа-сканера, вбудованого в саму карту. У разі вдалого підтвердження транзакції індикатор на картці загориться зеленим кольором, у разі розбіжності відбитка - червоним. Якщо палець не приклали, то будуть використані традиційні методи підтвердження - ПІН-код або підпис на чеку.

"Світ швидко рухається до того майбутнього, в якому не буде паролів, оскільки споживачі почали розуміти, як біометричні технології можуть полегшити їхнє життя", - сказав глава відділу глобальних торговельних рішень Visa Джек Форестелл.

Він зазначив, що пілотний проект разом з кредитною організацією Mountain America Credit Union і Bank of Cyprus стартує на початку 2018 року, однак його точні терміни Visa не вказує.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X