Virgin побудує в Індії лінію для надшвидкісних поїздів Hyperloop

22 лютого 2018, 08:02

Компанія Virgin Hyperloop One підписала з владою Індії рамкову угоду про будівництво гілки Hyperloop.

Йдеться про створення лінії, яка з'єднає міста Пуна та Мумбаї, повідомляє Independent.

Тестову трасу планується побудувати протягом найближчих трьох років. Virgin Hyperloop One підписала відповідну партнерську угоду з владою індійського штату Махараштра. Hyperloop з'єднає індійський мегаполіс Мумбаї з містом Пуна, причому маршрут пройде через міжнародний аеропорт Мумбаї.

Відео дня

Передбачається, що по новій трасі капсула зможе доїхати з одного міста в інше за 25 хвилин (дорога ж на автомобілі займає близько двох годин). Швидкість капсули має становити 240 миль на годину, тобто близько 390 км/год. Другий етап будівництва має завершитися вже через 5-7 років.

Загальна вартість спорудження трассси ще не встановлена, але наразі проводиться техніко-економічне обгрунтування проекту. За деякими оцінками, за рік Hyperloop зможе перевозити до 150 млн пасажирів.

"Я вважаю, що Virgin Hyperloop One може зробити такий же вплив на Індію в XXI столітті, як і парові поїзди в XX столітті. Virgin Hyperloop One може допомогти Індії стати світовим піонером в цьому виді транспорту та створити нову галузь", - наголосив глава Virgin Річард Бренсон.

Головний міністр штату Махараштра Девендра Фаднавіс сказав, що Hyperloop Пуне-Мумбаї буде служити "економічним каталізатором для регіону і створить десятки тисяч робочих місць для світового виробництва, будівництва, обслуговування та ІТ-індустрії Індії".

Hyperloop - проект вакуумного поїзда, запропонований американським мільярдером Ілона Маском. Наразі він не реалізований, але створенням прототипів займаються три компанії: SpaceX, Hyperloop One (тепер - Virgin Hyperloop One) і Hyperloop Transportation Technologies.

Раніше НВ розповідало про те, що засновник Tesla Ілон Маск заявив: його Boring Company запропонує свій проект будівництва швидкісної траси в Чикаго. Лінія, схожа на тунелі для поїздів Hyperloop, з'єднає аеропорт О'Хара з центром Чикаго.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X