Підтримка з повітря. Великобританія підготувала винятковий пакет санкцій щодо авіа- та космічної індустрії РФ

9 березня 2022, 14:02

Велібританія, яка надає значну підтримку Україні з моменту вторгнення Росії на нашу територію, підготувала нові санкції.

Відмова від російських енергоносіїв, жорсткі економічні санкції щодо олігархів із країни-агресора виявилися не останніми активними кроками, зробленими британським урядом.

Відео дня

9 березня стало відомо, що Великобританія вирішила завдати удару по небу. А точніше, запровадити пакет санкцій для авіаційної та космічної галузі Російської Федерації.

Відповідна заява була опублікована на сайті Міністерства закордонних справ Великої Британії.

За заявою міністра закордонних справ Ліз Трасс, уряд Великої Британії отримає повноваження затримувати будь-який російський літак на території Великої Британії. Також буде посилено діючу заборону на проліт і посадку російських літаків, чому сприятиме ухвалення нового закону.

Це поширюється на будь-які повітряні судна, що належать, експлуатуються або зафрахтовані особами, пов'язаними з Росією, або позначені як фізичні чи юридичні особи. Порушення заборони може призвести до конфіскації повітряного судна.

Нові повноваження також дозволять уряду виключити літаки, що належать зазначеним російським фізичним та юридичним особам, із реєстру літаків Великобританії.

Додаткові торгові заходи, також введені сьогодні, запобігають експорту з Великобританії авіаційних або космічних товарів і технологій до Росії, включаючи супутні послуги, такі як страхування та перестрахування. Це означає, що покриття існуючих полісів анулюється, і британські страховики та перестраховики не оплачуватимуть претензії щодо існуючих полісів у цих секторах.

Ці нові заходи ще більше посилять економічний тиск, що зростає на Росію, і забезпечать дотримання Великобританією санкцій, введених нашими союзниками.

Показати ще новини
Радіо NV
X