В Австралії почнуть друкувати вибухівку на 3D-принтері

3 березня 2018, 11:01

Австралійські компанії DST і DefendTex зайнялися спільною розробкою технології тривимірного друку вибухових речовин.

На дослідження в цій сфері виділять $2,6 млн протягом найближчих двох років, повідомляє Defense Aerospace.

За словами міністра оборонної промисловості Австралії Хона Крістофера Пайна, тривимірний друк дозволить спростити виробництво зарядів вибухових речовин, а також забезпечити значні економічні вигоди при їх виготовленні.

Відео дня

"Це дослідження може привести до створення передових систем озброєння, які можуть бути адаптовані до унікальних характеристик і цілей. Це також має дати більш широкий доступ і більш ефективні виробничі можливості для австралійської промисловості", - підкреслив глава оборонного відомства.

Подробиць про вибухівку нового типу поки не наводиться, однак Крістофер Пайн окремо відзначив, що "з нетерпінням чекає результатів досліджень, які сприятимуть розвитку енергетичних технологій виробництва в австралійській промисловості". Таким чином, надруковану вибухівку ми побачимо, ймовірно, ближче до завершення цих досліджень, в 2019 році.

Цікаво, що в кінці 2017 року воєнних США заявили, що навчилися друкувати вибухівку на 3D-принтері. Поки технологія знаходиться на стадії прототипування, але більшість випробувань пройшли успішно. У дослідницькій групі кажуть, що вибухівка для тестів друкувалися менше 24 годин.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X