Вже скоро. Ілон Маск анонсував пристрій для зв'язку мозку з комп'ютером

25 квітня 2019, 11:30

Генеральний директор SpaceX і Tesla Ілон Маск пообіцяв незабаром розповісти про успіхи компанії Neuralink, створеної для розробки нейроінтерфейсу.

У відповідь на питання про оновлення Neuralink, стартапу з нейротехнології, який він заснував у 2016 році, Маск відповів, що нова інформація буде "скоро", пише Science Alert .

"Прямий кортикальний інтерфейс", за словами Маска, може дозволити людям досягти більш високого рівня пізнання і дати людям найкращий шанс конкурувати зі штучним інтелектом, повідомляло видання Wall Street Journal в 2017 році. Неясно, однак, чи є основна мета Neuralink саме такою, або компанія займається підключенням людського мозку до комп'ютерів для споживчих додатків.

Відео дня

Велика частина того, над чим працює Neuralink, включаючи будь-які плани зі створення інтерфейсу між мозком і комп'ютером, все ще знаходиться в таємниці.

На початку квітня джерело видання Bloomberg заявили, що Neuralink протестувала на щурах новий спосіб імплантації електродів в мозок. Система нібито схожа на "швацьку машинку": з черепа видаляється шматочок кістки, а в цей отвір вставляється голка з електродами. Електроди передають і приймають сигнали від комп'ютера, створюючи інтерфейс обміну даними.

В даний момент, система знаходиться на рівні прототипу. Про експерименти над людьми поки нічого не відомо.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X