Ілюзія близькості. У Zoom з’явилася нова функція, яка об'єднує учасників відеодзвінків в одній кімнаті

27 квітня 2021, 17:10

Сервіс для організації відеодзвінків Zoom офіційно запустив нову функцію Immersive View, яка дозволяє створити ілюзію «одного приміщення» для всіх учасників конференції.

Вперше Zoom анонсував свою нову функцію Immersive View на своєму щорічному заході Zoomtopia ще в жовтні минулого року.

Тепер, організатори відеодзвінків можуть використовувати один фон для учасників конференції, наприклад офісне приміщення, аудиторію або клас, в залежності від події, повідомляється на сайті сервісу.

Відео дня

Технологія Immersive View дозволить підключати до конференції не більше 25 учасників. Також організатори можуть вручну переміщати учасників на екрані, обираючи розмір їх зображення або ж дозволити це зробити сервісу автоматично.

Щоб підключити Immersive View, потрібна версія 5.6.3 або вище. Функція також знаходиться в доступі на операційних системах Windows і macOS.

Раніше НВ писав, що однією з основних причин втоми , пов'язаної з відеодзвінки , мабуть, є те, що дослідники називають «Дзеркальної тривогою».

Вона являє собою розумове напруження, пов'язане з необхідністю постійно дивитися на себе, впевнені психологи з США.

При цьому для жінок цей ефект більш виражений. З 10 322 чоловік, опитаних для участі в дослідженні, близько 1 з 7 жінок (13,8 відсотка) повідомили, що відчували себе «Дуже» або «Надзвичайно» стомленими після дзвінків в Zoom, в порівнянні з приблизно 1 з 20 чоловіків (5,5 відсотка).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X