У США надійшов у продаж 3D-принтер для друку зброї

7 жовтня 2017, 06:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Американська компанія Defense Distributed розпочала продаж настільного 3D-принтера Ghost Gunner 2, який може друкувати пістолети

Строго кажучи, Ghost Gunner 2 є мініатюрним фрезерним верстатом, оскільки дозволяє виготовляти зброю зі спеціальних алюмінієвих заготовок, пише Wired.

Його створив юрист і винахідник Коді Вілсон, який раніше створив на 3D-принтері перший в світі робочий зразок пластикового однозарядного пістолета The Liberator. Новий пристрій Коди Вілсона, пише Wired, призначений, "щоб кинути виклик самій суті контролю над вогнепальною зброєю".

Відео дня

"Цей верстат принижує владу, яка хоче принизити нас", - сказав Вілсон, який виступає за право американців виробляти, зберігати, носити і використовувати вогнепальну зброю.

За словами розробників, Ghost Gunner 2 може використовуватися для виробництва нижніх приймачів для гвинтівок AR-15 і AR-308, а також рамок пістолетів M1911. При наявності електронних креслень власник Ghost Gunner 2 може виготовити більшість деталей зброї, за винятком пружин і стволів.

Верстат Ghost Gunner 2 оцінюється в $1675, а заготовки для зброї - приблизно по $100 кожна. Креслення зброї в форматі.dd викладені у вільний доступ.

Відзначається, що громадяни США мають право самостійно виготовляти вогнепальну зброю, але не можуть передавати її іншим особам. При цьому в продажу є майже всі компоненти пістолетів, крім рамок, на які наноситься серійний номер і які необхідно реєструвати.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X